Snímek obrazovky 2021-10-12 v 16.38_edited.jpg

O NÁS

Kdo jsme a co hrajeme?

Jsme z Prahy a všechny tři jsme vystudované hudebnice. Hudba je naší vášní. A ač se to, možná, zdá s našimi nástroji nereálné, hrajeme napříč žánry. Máme totiž vlastní skladatelku, která nám píše notové úpravy slavných písní přímo pro nás, tak aby písničky co nejlépe vynikly a posluchač neměl pocit, že tomu nějaký nástroj chybí :) Zahrajeme vám na svatbě, na promoci, na oslavě, firemním večírku, v baru k dobrému pití, na městských slavnostech a nebo můžete dorazit jen tak na náš koncert :)

IMG_3829.jpeg

Vystudovala hudební obor na Pedagogické fakultě. Klavíru se věnuje od dětství a ráda předává radost z hudby jak malým, tak velkým. Ráda se věnuje také tanci Contemporary, zpěvu a studiu jazyků.

Klavír - Kateřina Sirotková

IMG_3827.jpeg

Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka v oboru muzikál. Účinkuje v divadle Kalich, zpívá s kapelou Overtime a působí jako pedagožka zpěvu na International School Of Music. Už od 3.třídy ZŠ věděla, že chce jít na konzervatoř.

Zpěv - Kateřina Kroupová

IMG_3828.jpeg

Vystudovala pražskou státní konzervatoř v oboru violoncello. Lásku k hudbě k ní rodina pěstovala od dětství. Petra je živel! Miluje Angličtinu, Skotsko, olivy, přírodu a velmi ráda vaří.

Violoncello - Petra Vindyšová